aboutدرباره uses


blockquate کوتاه کننده آدرس های اینترنتی سرویسی است که با بهره گیری از آن می توانید آدرس های طولانی خود را کوتاه نمایید ، همچنین این سرویس به گونه ای طراحی گردیده تا آدرس های خود را با نام های دلخواه و با محدودیت استفاده از آن کوتاه نمایید. این سرویس بر خلاف تمامی سیستم های مشابه امکان بازگردانندن اطلاعات کلیدی آدرس ها را نیز دارا می باشد. که بسته به نیاز خود آن را می توانید توسعه دهید. blockquate

uses اولین کوتاه کننده اینترنتی با قابلیت بازگرداندن اطلاعات کلیدی سایت ، سرویسی رایگان از گروه طراحان قدرتمند وب می باشد که در طراحی آن بهترین برنامه نویسان و طراحان گرد هم آمدند و محصولی با نام uses را طراحی نموداند که ما حصل آن در اختیار شما قرار گرفته است.

این سرویس با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین الگوریتم های واکشی منابع همچون سرویس های پیشرفته مانند Google ,Yahoo دسترسی به اطلاعات کلیدی سایت ها (عنوان سایت ، کلمات کلیدی ، توضیحات سایت ، آیکون سایت) را امکان پذیر می نمایید.این مجموعه در مدت 1 ماه در قالب یک تیم 4 نفره ، آذین بهادریان ، عاطفه مقدس نیا ، محمد محمدی ، حسین دهنوی پیاده سازی گردید.
از تمامی دوستان که ما را در خدمت رسانی بهتر یاری می نمایند متشکریم.
گروه طراحان قدرتمند وب


facebook ما را دنبال کنید
twitter ما را دنبال کنید
ارتباط با پشتیبانی

 

دریافت افزونه Google Chrome (بزودی)
دریافت افزونه Mozilla Firefox (بزودی)
دریافت افزونه رومیزی برای ویندوز (بزودی)